KUIDAS VALIDA KIIVRIT?

Lisatud: 2018-05-25 19:10:12 | Vaadatud: 5936 korda | Kategooriad:

Kõige olulisem kriteerium kiivri valimisel on selle täpne sobivus!

Pole vahet kui vinge üks kiiver välja näeb, või mis firma oma- liigselt loksuv või liiga kitsas kiiver põhjustab igaljuhul probleeme. Seega soovitame enne uue ostu sooritamist mõõta ära enda pea ümbermõõt sentimeetrites ning seejärel teha valik. Samuti soovitame end kurssi viia visiiri avamise-sulgemise moodusega, et see oleks vajadusel tsikliga sõidu ajal mugav opereerida, ning kiivri lõua rihma mehhanismi ja pingutiga. Oluline on, et kiivrit ei saaks ilma rihma lahti tegemata peast ära võtta kui rihm on mugavaimasse asendisse pingutatud ja suletud.

Kui olete tellitud kiivri kätte saanud, soovitame seda kodus peas kanda umbes 10-15 minutit veendumaks, et kiiver ei loksu liigselt ega ole ka liigselt ümber!

Kui kannate aegajalt prille, näiteks justnimelt liikluses, siis ärge unustage testida kiivrit koos prillidega!

Mymoto epoest tellitud tsikli kiivreid on võimalik tagastada või ümber vahetada juhul kui kiiver ei sobi!

Samuti väga oluline aspekt kiivri valimisel on selle nn kasutusala ehk millise mootorrattaga ja millistel teedel sõitja Sina oled!? Näiteks krossimootorratta kiiver ei sobi pikemaks maanteesõiduks jne. Loe täpsemalt meie kiivri tüüpide blogist---> http://mymoto.ee/KIIVRITE-T%C3%9C%C3%9CBID/3/2

 


Tagasi uudiste juurde
See postitus kuulub kategooria(te)sse:
 

Meie ustavad partnerid